IPTV Satın Al

IPTV Test Paketi Oluştur

Aşağıda bulunan bağlantıdan bizimle iletişime geçerek 3 saatlik IPTV Test paketlerimizi deneyebilirsiniz.

IPTV Test Paketi

IPTV Test Paketi

Deneme/3 Saatlik

  • Canlı Maçlar
  • Ulusal Kanallar
  • Güncel Filmler
  • Güncel Diziler
  • Güncel Belgeseller
  • +18 Yetişkin İçerikler
  • 300.000'den Fazla İçerik
  • Kesintisiz Hizmet
  • 1 Bağlantı Hakkı

Sıkça Sorulan Sorular

IPTV Nedir?

IPTV, İnternet Protokolü Televizyonu'nun kısaltmasıdır. Bu teknoloji geleneksel yayın yöntemlerine kıyasla internet üzerinden televizyon yayınlarını izlemenizi sağlar. IPTV, genellikle bir abonelik hizmeti olarak sunulur ve bir dizi kanal ve içeriği, internet bağlantısı olan herhangi bir cihaz üzerinden izlemenize imkan tanır. Bu, bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler, Smart TV'ler ve diğer cihazlar aracılığıyla TV yayınlarını izleme esnekliği sağlar. IPTV, daha geniş bir içerik seçeneği ve kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi sunar.

IPTV Test Paketi Nedir?

IPTV Paketlerimizi satın almadan önce tek seferlik 3 saatlik, IPTV Deneme Yayın hizmeti sağlamaktayız. Deneme sürümünden memnun kaldıktan sonra IPTV Paketlerimizden size uygun paketi seçip satın alabilirsiniz.

Bağlantı Hakkı Nedir?

IPTV Hizmetlerimiz de bulunan bağlantı hakları sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır. 1 Bağlantı ile tek cihazdan kullanım sağlanmaktadır. 2 Bağlantı hakkı ile aynı anda 2 cihazdan kullanım sağlayabilirsiniz.

IPTV Hizmetini Hangi Cihazlarda Kullanabilirim?

Paketlerimizi internete bağlanabilen tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Bunlar arasında Smart TV'ler, Android TV'ler, Android box'lar, Android cep telefonları, iPhone cep telefonları, Xtream Codes uyumlu uydu cihazları, bilgisayarlar, Android tabletler ve iPad tabletler bulunmaktadır.

Eğer cihazınızda herhangi bir program yüklenemiyorsa, internet tarayıcısı kullanarak (Chrome, Firefox vb.) Web TV sayfamıza giriş yaparak da hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

IPTV İçin İnternet Hızım Ne Kadar Olması Gerekiyor?

IPTV hizmetini kullanabilmek için en az 24 Mbps internet hızı yeterli olmaktadır.

IPTV Satın Almadan Test Edebilir miyim?

Evet, IPTV hizmetlerimiz de, 3 saatlik test paketi talep edebilirsiniz. Fakat hizmetimizi suistimal etmek isteyenlere karşı önlem için canlı maç olan tarihlerde maçlardan 1-2 saat önce talep edilen test paketleri iptal edilmektedir.

IPTV Kurulumunu Nasıl Yapabilirim?

Sizlere ilettiğimiz dökümantasyon ve bilgiler ile 1-2 dakikada kolayca kurulum yapabilirsiniz. Kurulumu yapamadığınız takdirde veyahut kurulum esnasında aldığınız hatalar ile ilgili bize Whatsapp destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İçerikler ve Kanallar Güncel mi?

Yıllar boyunca süren aralıksız çalışmalar sonucunda oluşturduğumuz uzman yükleme ve içerik ekibi, güncel dizi, film ve dünya genelindeki tüm kanalları titizlikle izleyerek sistemimize entegre ediyor. Kullandığımız uygulamaların otomatik olarak liste güncellemesi sağladığı için endişelenmenize gerek yok. Tüm taleplerinizi ve isteklerinizi dikkate alarak sürekli olarak güncelleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

IPTV Yayınları Donuyor mu?

Her kanal ve yüklü içerik, çözünürlük ve kaliteye bağlı olarak farklı internet hızlarına ihtiyaç duyabilir. Bu nedenle, yayını izlediğiniz cihazda en az 24 Mbps bir hız öneriyoruz. Ancak, gereken hız kriterine sahip olmanıza rağmen donma yaşıyorsanız, detaylı inceleme için bize WhatsApp hattından yazabilirsiniz. Donma, kesinti ve diğer tüm sorunları gidermek için teknik ekibimiz sürekli olarak çalışmaktadır.

Hangi Ödeme Yöntemleri Mevcut?

Dilediğiniz IPTV hizmetlerimizi Tüm bankalardan Havale/Fast ile ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak Kripto ödeme yöntemlerimizde mevcuttur.
Sıkça Sorulan Sorular
Open chat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?